Slideshow

Aby zobaczyć wybrane zdjęcia z pokazów prosimy o chwilę cierpliwości...

W Polskę jedziemy?
Polska nie musi być białą plamą na mapie podróżujących rodziców. Wokół nas jest mnóstwo miejsc, w których możemy przeżyć niezapomniane przygody,  wystarczy tyko tam dojechać. 

Pytanie tylko gdzie?

Klub Nomadów zaprasza do dzielenia się swoimi doświadczeniami w podróżowaniu z dziećmi po Polsce.
Już wkrótce na stronie www.klubnomadow.pl pojawi się zakładka "Podróże po Polsce". Zajdziecie w niej linki do opisanych wyjazdów  z dziećmi. Jednocześnie zapraszamy do podsyłania do Klubu Nomadów swoich relacji.  Jeśli nie macie blogów napiszcie kilka słów o swoich trasach: jak długo byliście, co zobaczyliście,   co należy uwzględnić planując ten wywiad. Wasze informacje będziemy  sukcesywnie dodawać.

Polska to nie tylko pola i łąki, aczkolwiek urocze. Przyznajcie się, gdzie Was nosi?

Jednocześnie zapraszamy wszystkich rodziców, którzy mają doświadczenie w tropieniu niezwykłych miejsc, czy sposobów spędzania czasu w kraju do udziału  w połączonym pokazie dedykowanym Polsce w ramach Klubu Nomadów. Interesuje nas wszystko: wędrówki piesze, samochodowe, przemieszczanie się komunikacją zbiorową, rowery, kajaki, żagle, wspinaczka, biwaki itp.  Chętnych zapraszamy do kontaktu na mail: klubnomadow@gmail.com. 

Uwaga - listę chętnych na pokaz kwietniowy zamykamy za dwa tygodnie! Kolejny "polski" pokaz niebawem.

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

Trzymam kciuki za tę serię!