Slideshow

Aby zobaczyć wybrane zdjęcia z pokazów prosimy o chwilę cierpliwości...

Pieszo przez Polskę

 Co nas czeka w najbliższą niedzielę na kolejnym spotkaniu Klubu Nomadów? Dziś uchylamy rąbka tajemnicy. Jutro ciąg dalszy. Zapraszamy!

Najważniejsza jest droga. Kilometry pokonywane na własnych nogach z dzieckiem pod pachą lub pchanym w wózku. Tydzień marszu bez względu na pogodę: w słońcu, deszczu, wystawionym na wiatr. Pielgrzymka to jedna z niewielu okazji, kiedy można zobaczyć świat z perspektywy stopy: bez lukru kurortów, pozbawiony ozdób, taki jaki jest naprawdę. Poznać ludzi, poczuć wspólnotę, sprawdzić się – po przejściu kilkuset kilometrów z dzieckiem codzienność rodzica staje się prosta. To prawdziwa przygoda dla twardzieli, tyle, że z asekuracją. Sam decydujesz, kiedy się chwycić liny.
Kamila Trajnerowicz pielgrzymuje od lat. Swoją pierwszą córkę zabrała w drogę kiedy ta skończyła półtora roku. Maszerowała także sama z dwójką dzieci, a w tym roku szykuje się na kolejną wyprawę z najmłodszą, trzecią córką. 14 kwietnia podczas najbliższego spotkania Klubu Nomadów opowie o swoich wędrówkach do Częstochowy. Zdradzi, jak się przygotować, jak funkcjonować z dziećmi w drodze i jakie przygody czekają na pielgrzymów.


Brak komentarzy: