Slideshow

Aby zobaczyć wybrane zdjęcia z pokazów prosimy o chwilę cierpliwości...

Polski czar - pierwszy "krajowy" pokaz Klubu Nomadów

Pierwsze spotkanie Klubu Nomadów poświęcone podróżowaniu po Polsce za nami!
Kiedy cała Polska grzała się w niedzielę w pierwszych wiosennych promieniach my w Klubie Podróżnik Warszawa szczelnie zasłanialiśmy okna. Nie ma przebacz - szesnasta na zegarze, trzeba zaczynać, a tu tak jasno, że rzutnik nie daje rady! Na szczęście słońce odzyskaliśmy na slajdach z wodnych i lądowych wojaży po kraju. 
Kto był, to wie (a spotkanie raczej z tych kameralnych) dlaczego warto było dotrzeć. Podczas pokazu Joanny i Jakuba Tokarzewskich aż pluskało, tyle wody było na zdjęciach. Kiedy mikrofon przejęła Kamila Trajnerowicz, żeby dziarskim krokiem podprowadzić nas pod Częstochowę, szum sitowia zastąpił łopot flagi i megafony nagłaśniające pielgrzymkę. Każdy mógł znaleść coś dla siebie. 
Po niedzielnych doświadczeniach już wiemy, że kolejne pokazy muszą być skupione na jednym temacie, bo treści w kajakach i pielgrzymowaniu było tyle, że z trudem zmieściliśmy się w czasie.
A na zakończenie czekały same przyjemności. Najmłodsi dostali obiecane Kompasy Małego Podróżnika, ( o których pisaliśmy TUTAJ). Starsi mogli wylosować nagrody ufundowane przez Travelito. A potem były rozmowy, rozmowy...aż do wieczora. 
Podsumowując - dziękujemy za tak miłe spotkanie.  Zresztą jak było zobaczcie sami:
Joanna i Jakub Tokarzewscy zaczynają opowieść o swoich przygodach na kajakach. A mieli ich już sporo.

Z Renatą i Denisem jesteśmy już od pokazu z południowej części Indii. Tym razem towarzyszyli nam jako widzowie i autorzy podróżniczych zagadek.

Joanna i Jakub Tokarzewscy
Cierpliwość małych podróżników została nagrodzona.


I po losowaniu.
Brak komentarzy: