Slideshow

Aby zobaczyć wybrane zdjęcia z pokazów prosimy o chwilę cierpliwości...

Sakwa Podróżnika

Jesteśmy poszukiwaczami skarbów. A Wy?

Klub Nomadów zaprasza do wakacyjnej zabawy. Od czerwca do września zbieramy skarby - takie jak kto chce. Byle nie za duże. Tak zwane drobiazgi.

Z każdej z naszych podróży przywozimy niezwykle znaleziska: kamienie, koraliki, sznurki, kawałki ulotek, bilety, szyszki, kulki, kapsle, fragmenty zabawek, monety, papierki po czekoladkach - jednym słowem rzeczy, które dla wielu z Was mogą być zwykłymi śmieciami a dla nas to prawdziwe cacka. Ale to my. A inni...Znamy miłośników podróży, którzy swoje poszukiwania zawęzili tematycznie do bombek, magnesów, naparstków i można by tak wymieniać i wymieniać w nieskończoność.
To co nas łączy to pamięć miejsc i ludzi zamknięta w przedmiotach. Wspomnienia, które ożywają, kiedy sięgamy po skarby.

Na jesieni wszystkich uczestników zabawy zaprosimy na spotkanie, na którym będzie można się pochwalić swoimi znaleziskami. Ale to nie koniec. Z tych niezwykłości przygotujemy wspólną wystawę. Gotowi?


Zasady:
  • Poszukiwacze skarbów szykują swoje zbierackie kolekcje od czerwca do września.
  • Skarby muszą się zmieścić w małym woreczku - Sakwie Podróżnika (małe pudełka, torebeczki foliowe, puszki, własnoręcznie szyte woreczki - wszystkie opakowania na skarby dozwolone).
  • W grze "Sakwa Podróżnika" mogą brać udział wszyscy (dzieci mile widziane ale nie ma ograniczeń wiekowych), którzy zgłoszą się do Klubu Nomadów - klubnomadow@gmail.com - przed zakończeniem gry.
  • Oryginalne Sakwy Podróżnika Klubu Nomadów można dostać na naszych spotkaniach.
  • Znając nas zapewne każdy z Poszukiwaczy zostanie nagrodzony. Jak - tego jeszcze nie wiemy.
Uwaga - dla wszystkich, których kontakty "na żywca" z Klubem Nomadów są utrudnione z racji odległości: też możecie wziąć udział w zbieractwie wakacyjnym. Zrobimy co się da, żebyście również mogli je zaprezentować na jesieni. 

Sakiewki czekają na poszukiwaczy skarbów

Trzy z ich z zaczątkiem wakacyjnej kolekcji czekają na najmłodszych jako nagrody dzisiejszym losowaniu.

Brak komentarzy: