Slideshow

Aby zobaczyć wybrane zdjęcia z pokazów prosimy o chwilę cierpliwości...

"Wędrówki Nomadów"- najnowsze informacje o wspólnym wyjeździe Klubu Nomadów
Fantastyczny pokaz  z Gruzji, śladami Agaty, Romana i Tosi za nami. Zanim podzielimy się z Wami wrażeniami z ostatniej niedzieli wracamy na chwilę do tematu czerwcowego wyjazdu.

Przypominamy: 21-23.06 Klub Nomadów przenosi się w teren, a dokładniej w Jurę Krakowsko-Częstochowską. Czas od piątkowego wieczoru do niedzielnego popołudnia chcemy poświęcić na lepsze poznanie się, wymianę doświadczeń z podróży w różne zakątki świata, wspólne zabawy – czyli na to, czego nam brakuje podczas „kawiarnianych” spotkań. Impreza jak zawsze – niekomercyjno-towarzysko-podróżnicza.

„Z grubsza” scenariusz wygląda tak:


Piątek
21.06 wieczorem przyjeżdżają pierwsi Nomadzi i się rozbijają. Wieczorem można by zorganizować pierwsze pokazy, ognisko itp.

Sobota:
22.06 o 12.00 oficjalnie rozpoczynamy imprezę. Po rozpoczęciu dajemy czas do godz. 13.30-14.00 na rozbicie się i zjedzenie. 14.00 - 19.00 to czas na różnego rodzaju atrakcje. Wieczorem ognisko i pokazy.

Niedziela:
23.06 Do 14-15.00 kolejne atrakcje w terenie. O 16.00 oficjalnie zamykamy imprezę. I w drogę powrotną!

Czego potrzebujemy:


  1. Mamy już kilka propozycji, jak zagospodarować w atrakcyjny sposób czas jakim dysponujemy. Na pewno będziemy chcieli wykorzystać okolice Podlesic, czyli skały. Ale jeśli macie pomysł i chęci na wykonanie jakiś atrakcji typu gry, zabawy, zawody, mini szkolenia itp. z pewnością będziemy mogli je wspólnie zrealizować.
  2. Pokazy i rozmowy o rodzinnych podróżach to największy plus spotkania. Zatem: jeśli macie opowieści i zdjęcia z Waszych podróży, którymi chcecie się podzielić – zapraszamy gorąco. Szczególnie (ale nie wyłącznie) poszukujemy opowieści z wypraw rowerowych i około europejskich, bo sezon tuż tuż.  
  3. Szukamy sprzętu – rzutnika, ekranu – przyda się:). Jeśli ktoś z Was ma lub może mieć i zabrać go na wyjazd będziemy zobowiązani.
  4.  Jest jakiś ratownik na sali? Nie, żeby koniecznie był potrzebny, ale miło zawsze mieć przy sobie pomocne ramię.
Czekamy na Wasze zgłoszenia i propozycje do 9 czerwca, piszcie na: klubnomadow@gmail.com. Ponieważ nie chcemy, żeby impreza miała charakter masowy, pozwalamy sobie wprowadzić możliwość szybszego zamknięcia listy, jeśli zaczniemy przekraczać zdroworozsądkowe limity liczebne.

Wszystkim, którzy zadeklarują chęć przyłączenia się do wyjazdu na bieżąco będziemy wysyłać informacje. 

Do zobaczenia w Podlesicach, informacji o Wędrówkach Nomadów szukajcie opatrzonych tym znaczkiem:Brak komentarzy: