Slideshow

Aby zobaczyć wybrane zdjęcia z pokazów prosimy o chwilę cierpliwości...

Wędrówki Nomadów - Sierpień 2013, szczegóły odsłona druga

Wędrówki Nomadów. Odsłona druga.


Zgodnie z zapowiedziami czas się kolejny raz spotkać. Tym razem chcemy Was zabrać w głąb Puszczy Kozienickiej i na wody przepływającej nieopodal Radomki. Ale po kolei, z grubsza.

Startujemy 16 sierpnia (piątek). Spotykamy się nieopodal rzeki, gdzie śród pól, łąk i lasów rozegra się nasza gra terenowa pod znakiem Sakwy Podróżnika. Będzie się działo i to dużo, zwłaszcza w temacie skarbów.
Grę zakończymy ogniskiem i pewnie będzie trzeba coś przekąsić. Na późne popołudnie przeniesiemy się na kemping w Kozienicach, gdzie będziemy kontynuować zapewne temat skarbów. Dzień mamy zamiar zakończyć jakimś pokazem slajdów - czekamy na zgłoszenia.
W sobotę (17.08) zapraszamy chętnych na spływ kajakowy po pobliskiej rzece Radomce. Niespiesznie będziemy się rozkoszować urokami rzeki i własnego towarzystwa. Wieczorem czas na kolejny pokaz.
W niedzielę (18.08) zwijamy obóz, i z lekkim bagażem i prowiantem maszerujemy ciekawym szlakiem po Puszczy Kozienickiej.
Jeśli macie propozycje, jak chcielibyście uatrakcyjnić nasz wspólny wyjazd jesteśmy jak zawsze otwarci. Czekamy też na Wasze opowieści z podróży.
Jeśli nie będziecie mogli z nami spędzić całego czasu, zawsze możecie dojechać choć na jeden dzień. W razie awarii w samych Kozienicach czeka na Was moc sprawdzonych atrakcji, które gwarantują przyjemnie spędzony czas z dziećmi.

Ze względu na konieczność rezerwacji miejsc kempingowych i kajaków będziemy wdzięczni za przesłanie nam na maila klubnomadow@gmail.com zgłoszeń (ile osób, na ile dni, które atrakcje) najpóźniej do końca lipca.  Szczegóły - adresy, terminy, koszty, itp. - prześlemy mailem wszystkim zainteresowanym osobom.
Zatem - do zobaczenia niebawem!

Brak komentarzy: