Slideshow

Aby zobaczyć wybrane zdjęcia z pokazów prosimy o chwilę cierpliwości...

Sakwa Podróżnika - połowa wakacji

Połowa wakacji za nami, wiemy że byliście nad morzem, w lasach i górach a część z Was wybrała się za granicę. Czy pamiętacie o naszej akcji Sakwa Podróżnika? Limitowana seria ręcznie robionych sakw przed początkiem wakacji trafiła do części z Was. Kto się nie załapał nie powinien się zrażać do poszukiwań! Skarby można zbierać do blaszanych puszek, drewnianych skrzyneczek, woreczków - co kto lubi. Najważniejsze, żeby nie ustawać w poszukiwaniach!

Połowa wakacji za nami. Co udało Wam się  już znaleźć? Jakie skarby przechowujecie w domach? Podzielcie się z nami Waszymi zbiorami! Będziemy wdzięczni za zdjęcia kolekcji.

Żeby przełamać Waszą wrodzoną skromność (skarb, wielkie słowo) proponujemy przejrzeć skarbiec Beżowych. Przekonacie się sami, że znaleziska czekają na Was wszędzie. Mamy jeszcze miesiąc wakacji - do dzieła!

ps. Wszystkich uczestników spotkania Klubu Nomadów w Kozienicach zachęcamy do zabrania ze sobą skarbów - będzie okazja, żeby je pokazać!


Zdjęcia Waszych kolekcji  prosimy do końca wakacji podsyłać na adres:
klubnomadow@gmail.com


Skarby to piórka, znaleziony guzik, wyjątkowo ładne kamyczki czy zgubiony klocek lego - dumny właściciel: czteroletni Max
Żeby powiększyć zdjęcie wystarczy jeden "klik".1 komentarz:

Anonimowy pisze...

My jeszcze zbieramy. Postawiliśmy na różnorodność, więc kolekcja chyba będzie podobna do tej ze zdjęcia :).