Slideshow

Aby zobaczyć wybrane zdjęcia z pokazów prosimy o chwilę cierpliwości...

Piknik Klubu Nomadów - dziś na plaży nad Wisłą, Kępa Zawadowska

Słowo się rzekło, powoli zmierzamy i my i inni podróżujący rodzice w stronę wakacji. W okresie letnim zawieszamy nasze slajdowiska gdyż nikt normalny o szesnastej w środku lata nie siedzi na pokazach. 

Ale teren? Teren to co innego. Dziś inauguracja w formie pikniku Klubu Nomadów. 

Spotykamy się dziś, w niedzielę 15.06, na plaży przy tzw. Kępie Zawadowskiej o godzinie szesnastej. Aby tam dotrzeć powinniście się znaleźć w okolicach ul. Wał Zawadowski 109A. Dosyć dobry dojazd autem jest z okolic Wilanowa, przez ul. Vogla i Zaściankową. Można tez dostać się tam rowerem jadąc górą wału z bardzo dobrą nową ścieżką rowerową idącą w stronę Konstancina.


Kiedy będziecie już przy wskazanym adresie ukaże się Wam stromy nasyp wału, pod nim tory i wąskie betonowe schodki idące w górę wału. To nimi się przeprawiacie przez wał i dalej idziecie pieszo ścieżką prosto jak prowadzi, na końcu po przejściu przez mały zagajnik ukazuje się plaża. W słoneczny dzień bywa tam sporo osób wiedzących o tym zakątku jednak dzisiejsza aura sprzyja Nomadom i powinniśmy mieć plażę dla siebie.

Więcej poniżej:


Zabieramy we własnym zakresie - kocyki/maty/poddupniki, prowiant (dzieciaki głodnieją w tych warunkach dwukrotnie szybciej niż zwykle - przynajmniej nasze), do tego dobry humor, coś na ew. deszczyk, aparaty foto, może jak kto ma to latawiec - wieje dziś ładnie.

Z naszej strony zapewniamy gry i zabawy dla całych rodzin i wszystkich chętnych oraz dobry leniwy nastrój, a także chcemy wspólnie omówić wyjazd wakacyjny.

Kilka wskazówek w formie wizualnej:
Wał Zawadowski 109A - i schodki do pokonania


Trasa do pokonania - z 7 minut marszu


Brak komentarzy: