Slideshow

Aby zobaczyć wybrane zdjęcia z pokazów prosimy o chwilę cierpliwości...

Wędrówki Nomadów 2014

Czas się znowu spotkać!

Dzika przyroda, piękne widoki, i kilka fajnych rodzin, z którymi aż chce się spędzać czas – żeby razem wędrować czy wzajemnie wsłuchiwać się w opowieści z rodzinnych wojaży.

Taka była idea zeszłorocznych Wędrówek Nomadów, i tak będzie w tym roku. Tym razem proponujemy się spotkać na szlakach pieszo-wodno-rowerowych Poleskiego Parku Narodowego.

Dlaczego tam? Bo jest dziko. Bo jest czysto. Bo tłumów, nawet w sezonie nie zobaczysz. Bo Kuba z nastopach.pl wpadł na ten wspaniały pomysł;)

Na dziś mamy metę – gospodarstwo agroturystyczne w Andrzejowie, tuż przy granicy z Parkiem. Do wyboru, do koloru – są i miejsca w murach i przyjazny trawnik dla miłośników spania pod namiotem. Jest miejsce na ognisko. Jest woda. Aneks kuchenny. A dla bardziej leniwych i domowe obiadki.

Co do planów...są rozwojowe. Na pewno chcemy powłóczyć się po bagniskach Parku, popedałować (rowery na miejscu, przyczepki na dach;)), powiosłować. Chcemy wypróbować zabawy, jakie udało nam się ostatnio podpatrzeć. (jak zawsze – czekamy an Wasze propozycje). I chcemy nieśpiesznie pocieszyć się Waszym towarzystwem i opowieściami – a nuż, staną się inspiracją dla kolejnych ypraw.


Zatem, jeśli nie macie jeszcze palnów na „długi weekend sierpniowy”, w Waszych kalendarzach terminy 15-17 sierpnia nadal zioną pustka, lub po prostu chcecie się spotkać – piszcie, dzwońcie. W poniedziałek 28.07 chcemy wiedzieć w jakim składzie będziemy przemierzać poleskie drogi i bezdroża.

Brak komentarzy: