Slideshow

Aby zobaczyć wybrane zdjęcia z pokazów prosimy o chwilę cierpliwości...

Wspierają nas

Nie było by pokazów Klubu Nomadów bez wsparcia wielu przyjaznych osób, miejsc i mediów. Poniżej przedstawiamy naszych partnerów, dzięki uprzejmości których możemy wspólnie się spotykać . Raz jeszcze dziękujemy za wsparcie!


MIEJSCA 

8 stóp Cafe
ul. Ratuszowa 2, Praga, Warszawa
www.facebook.com/8Stop

Zaczęło się od podróży, bo jakby inaczej. 8 stóp czyli Pawła, Olę, Maćka i Kalinę połączyła z nami sieć, a dokładniej ich blog z podróży po USA. Śledziliśmy pilnie ich poczynania po drugiej stronie oceanu i niecierpliwie czekaliśmy kiedy wrócą do Polski, by opowiedzieć o swoich podróżach w Klubie Nomadów. Nie tylko doczekaliśmy się ich pokazu na klubie, ale dzięki otwartej przez nich 8 STÓP CAFE znaleźliśmy przytulną i przyjazną przystań dla wszystkich "podróżujących" z nami rodzin.
Kawiarnia Klub Podróżnik Warszawa 
ul. Felińskiego 37, Żoliborz, Warszawa
www.warszawa.klubpodroznik.pl

Kolejna przystań dla obieżyświatów. Ukryty w zaciszu Żoliborza, a jednocześnie położony nieopodal stacji metra Plac Wilsona Klub Podróżnik Warszawa uwiódł nas otwartością i ciepłą kolorystyką. Łatwo tutaj wpaść, ale trudno wyjść - to pewnie zasługa wygodnych kanap i wyboru napojów z różnych stron świata oraz pysznych naleśników. To miejsce prowadzone z pasją. Nic dziwnego, że jest chętnie wybierany przez wiele podróżujących osób.Także tych z dziećmi - oprócz kącika dla najmłodszych w Klubie Podróżnik Warszawa odbywają się zajęcia dla dzieci ciekawych świata. 

Klub Podróżnik w Warszawie - ciepło i przytulnie nie tylko zimą.

Kawiarnia Południk Zero
ul. Wilcza 25, Śródmieście, Warszawa 
www.poludnikzero.pl


Znany większości warszawskich obieżyświatów Południk Zero to miejsce o wyjątkowym klimacie. Wśród rozstawionych na stolikach świec, piętrzących się na półkach przewodników, opartych o ściany gitarach i "rosnącej" na ścianie mapie świata przy Wilczej 25 miały miejsce kolejne pokazy Klubu Nomadów. Na pierwszy ogień poszła relacja z wyprawy do Meksyku -  "Jak ugryźć Meksyk z dzieckiem". Miesiąc później w ramach spotkania pod tytułem "Tam gdzie drzewa pożerają miasta - z dziećmi w Tajlandii i Kambodży" wędrowaliśmy po Indochinach.
Nastrojowe wnętrza Południka Zero

Kawiarnia Lemonka
ul. Gwiaździsta 5b, Żoliborz, Warszawa
www.kawiarnialemonka.pl

To właśnie w Lemonce odbyły się pierwsze spotkania Klubu Nomadów. Zaczynaliśmy razem - Nomadzi i ukryta przy Kępie Potockiej klubo-kawiarnia dla rodziców. W owe upalne dni dorośli miłośnicy podróży wyjątkowo docenili smakowite owocowe koktajle i mrożone kawy, oraz wygodne poduchy i kanapy. Kiedy podróżowaliśmy przez Syrię, Liban i polskie góry mali podróżnicy beztrosko bawili się w jasnych, pastelowych wnętrzach kawiarni.

Przejrzyste i jasne wnętrza Kawiarni Lemonka
MEDIA

Do stale informujących o pokazach Klubu Nomadów należą:

Imprezy Podróżnicze
Największa baza imprez podróżniczych w Polsce. Punkt odniesienia dla wszystkich, którzy chcą wiedzieć co, gdzie, kiedy w temacie podróży.Również w towarzystwie dzieci.
www.imprezypodroznicze.pl

Dużo informacji czytelnie podanych to atut tego serwisu

Travelbit
Centrala polskich globtroterów.  W portalu każdy kto kocha dalekie i bliskie wyprawy znajdzie coś dla siebie.
www.travelbit.pl

Pod znakiem drogowskazu znajdziecie wiele informacji tematycznych

Czasdzieci.pl
Portal informacyjno-rozrywkowy dla rodziców i dzieci, nie tylko tych podróżujących. 
www.czasdzieci.pl

To duży portal nie tylko o podróżowaniu rodzice znajdą tu wiele przydatnych informacji

Dziecko w podróży
Magazyn poświęcony tematyce podróżowania z dziećmi
www.dzieckowpodrozy.pl 

Brak komentarzy: