Slideshow

Aby zobaczyć wybrane zdjęcia z pokazów prosimy o chwilę cierpliwości...

Pokazy slajdów

Naszym celem jest zachęcenie do rodzinnego podróżowania. Temu służą między innymi spotkania Klubu Nomadów. Rodzice, którzy razem ze swoimi dziećmi wyruszyli na bliższe lub dalsze wyprawy na tle swoich zdjęć dzielą się doświadczeniami z wypraw, zdradzają sposoby na pokonywanie trudności jakie mogą się pojawić zwłaszcza podczas podroży z małymi dziećmi, doradzają, dokąd się wybrać

Poniżej krótkie relacje z minionych spotkań Klubu Nomadów.30 grudnia 2012

"Między niebem a ziemią - wędrując z dziećmi przez Indie północne". Klub Podróżnik Warszawa był pełen, kiedy zaczęło się piąte spotkanie Klubu Nomadów. A jak się wkrótce okazało to nie był koniec. Kolejni miłośnicy podróżowania z dziećmi po cichu dochodzili, by wziąć udział w pokazie z podróży po północnej części Indii. Podczas gdy Alex Acher-Chanda dzielił się ze starszą częścią publiczności swoimi doświadczeniami, najmłodsi kolorowali mandale lub nawiązywali nowe znajomości. Impreza tym razem ciągnęła się jeszcze długo po zakończeniu pokazu, a ostatni goście wyszli razem z ostatnimi filiżankami indyjskiej herbaty, specjalnie przygotowanej na tę okazję w Klubie Podróżnik. Mamy nadzieję, że spotkamy się znów już niebawem!


Więcej o pokazie TUTAJ


 25 listopada 2012

"Tam gdzie drzewa pożerają miasta - z dziećmi w Tajlandii i Kambodży" czyli wspomnienia rodziny Ciborowskich z podróży po Indochinach. Justyna z Piotrem razem z Frankiem, Różą i Łucją w 2011 szukali ukrytych w dżungli świątyń, głaskali tygrysy i odkrywali uroki przejażdżki bamboo train. Pokaz jedyny w swoim rodzaju, bo ilustrowany między rysunkowymi wspomnieniami dzieci z podróży - tak dla wiadomości wszystkich malkontentów twierdzących, że dzieci nic z dalekich podróży nie pamiętają.

Więcej o pokazie TUTAJ
28 października 2012 Meksyk

"Jak ugryźć Meksyk z dzieckiem" - niesłychanie smakowita opowieść Agaty i Łukasza Jochemczyków, którzy razem z niespełna dwuletnim Wojtkiem wybrali się aż za ocean. Podczas godzinnego pokazu udowodnili, że podróżowanie po Meksyku z dzieckiem nie musi oznaczać tylko leżenia na plaży, ale można z sukcesem wdrapać się nawet na najwyższa piramidę.

 Więcej o pokazie TUTAJ24 czerwca 2012

Liban
Czy Liban to zbyt egzotyczny kierunek dla rodziny z maleńkim dzieckiem? Agnieszka i Paweł Kajak udowodnili, że bynajmniej. Razem z maleńką Martą odwiedzili Liban w ramach wykopalisk archeologicznych. Podczas spotkania opowiedzieli o niezwykle interesującym kraju, mieszkaniu w namiocie i urokach podróżowania z kilkumiesięcznym dzieckiem.

Więcej o pokazie TUTAJ12 maja 2012

Syria
O podróży po Syrii z półtorarocznym Maxem opowiadali Basia i Alex Acher-Chanda. Przez miesiąc wędrowali od miasta do miasta podziwiając rzymskie ruiny, ciesząc się urokiem syryjskich suków, i krajobrazami od gór aż po Morze Śródziemne. Odwiedzili m.in.: Damaszek, Palmirę, Tartus, Latakię, Bosrę, Aleppo, Hamę.

Więcej o pokazie TUTAJ


Brak komentarzy: